D3 u Chotovin
Průvodce po cestách vybranými zeměmi Evropy nabízí důležité informace pro motoristy a upozorní na odlišnosti od naší země. Najdete zde informace o mýtném a poplatcích za používání dálnic, mostů a tunelů a poradíme Vám, jak nejlépe a nejvýhodněji za ně zaplatit, sestavili jsme i přehled o lodních spojení v Evropě včetně kontaktu na přepravce. Samozřejmostí je popis aktuální dopravní situace v jednotlivých zemích a užitečné tipy na cestu.

Pečlivě jsme zpracovali uvedené informace, nicméně Vás prosíme o pochopení, že správnost a úplnost těchto informací je bez záruky. Dotazy na další témata či na podrobnější informace směřujte prosím již na informační místa jednotlivých států, na než uvádíme odkazy. Vaše podněty rádi přivítáme na naší e-mailové adrese info@ceskedalnice.cz.


© 2002 – 2024 ceskedalnice.cz

info@ceskedalnice.cz | Poslední změna stránky 17. 2. 2017 | RSS Novinky

Obsah stránek ceskedalnice.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.

Používáme WordPress