D1 u Vyškova

V sekci pro řidiče naleznete aktualizovanou stránku o dálničních známkách, které budou v prodeji od 1. prosince 2015. Ceny známek se nemění.

Od 31. prosince 2015 bude díky vládou schválenému tzv. Novému pojetí dálniční sítě většina dosavadních rychlostních silnic označena jako dálnice (stejného čísla jako doposud, ovšem s výjimkou Pražského okruhu R1, který bude nově označen jako D0). Tuto změnu odráží také nová vyhláška, upravující ve dvou různých přílohách zpoplatněné úseky před a po přeznačení rychlostních silnic na dálnice. Do 31. prosince 2015 jsou díky tomu zachovány zpoplatněné úseky tak, jak byly stanoveny po většinu tohoto roku.

O Novém pojetí dálniční sítě bude pojednávat některá z příštích novinek.

V duchu Nového pojetí dálniční sítě bude v průběhu prosince toho roku upraven i web ceskedalnice.cz. Předem se Vám omlouváme za úpravami způsobené občasné výpadky funkčnosti, které bohužel nejsme schopni zcela vyloučit. Zároveň si Vás dovolujeme požádat o zaslání zjevných chyb, které na těchto stránkách můžete objevit, na e-mail info@ceskedalnice.cz. Děkujeme.


© 2002 – 2016 ceskedalnice.cz

info@ceskedalnice.cz | Poslední změna stránky 18. 2. 2016 | RSS Novinky

Obsah stránek ceskedalnice.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.

Používáme WordPress